CO2 SÖNDÜRME SİSTEMLERİ

CO2 SÖNDÜRME SİSTEMLERİ

ANALOG KAMERALAR

ANALOG KAMERALAR

FM200 GAZLI SÖNDÜRME SİSTEMLERİ

FM200 GAZLI SÖNDÜRME SİSTEMLERİ
GÜVENİLİR ÇÖZÜMLER SUNARIZ..... 
Güvenlik Sistemleri
Korunmaya ve takibe ihtiyaç olan heryerde güvenlik sistemleri kurmak bir zorunluluk haline geldi. Kaza, şiddet, hırsızlık, yangın gibi yaşanan talihsiz olaylardan sonra kamera sistemlerinin önemi daha çok göze çarpmakta. Ancak yaşananlar sadece kamera taktırmakla bu sorunun çözülemeyeceğini göstermiştir. Doğru seçim, nicelik ve kalite asıl öncelik olmalıdır.
Bize Ulaşın
Güvenlik Sistemi Kriterleri
Gereksinimleriniz doğru sistemi belirleminizde çıkış noktası olacaltır; dış mekan, iç mekan, gece,gündüz, gözetleme yapılacak alan, görüntü kalitesi, kayıt süresi gibi. Kaliteli bir çipe sahip kamera karlama , titreme yapmaz bu sebeple çipe dikkat edilmelir. Görüntü kalitesini belirleyen; kameranın çözünürlük ve lens değerleridir. Ip kamera teknolojisi sayesinde çok yüksek değerlere ulaşabilirsiniz. Kamera seçimi iş yeri , açık alan, ev vb. mekanlara göre farklılıklar gösterir. Daha fazla bilgi için güvenlik sistemleri hakkında bölümünü inceleyebilirsiniz.
Bize Ulaşın
Ip Kameralar
IP Kamera gerekli noktaların güvenliği ve gözetimi gibi  amaçlarla uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan kamera teknolojisidir.   IP Kamera diğer sistemler gibi ekstra aparatlar, kartlar, kayıt cihazları gerektirmeyen en ileri teknolojiye sahip olan kamera sistemidir.   Ip Kameralar görürüntü aktarılan mekanının canlı ve sesli olarak bulunduğunuz heryerden bilgisayarınız, laptopunuz, cep telefonunuz ve PDA'nızdan rahatlıkla izleyebilme olanağı sunmaktadır.   2010 başından itibaren Türkiyenin  sahip olduğu 3G Teknolojisi ile birlikte, internet alt yapısına ihtiyaç duymaksızın sim kart kullanılarak kameraların internete erişimi sağlanabilecektir. Bir sonraki nesil 4G teknolojisinin yüksek çözünürlükteki video akışına verimli bir altyapı oluşturması beklenebilir.   Bu gelişmeyle birlikte kaliteli görüntü aktarımı sağlanmış ve görüntü aktarımı için gereken  internet altyapı zorumluluğu ortadan kalmış olacaktır.
Bize Ulaşın
DUYURU VE HABERLERİMİZDEN BURADAN HABERDAR OLABİLİRSİNİZ...
Duyurular

1

DUYURULAR Duyuru ve Haberleriniz...
» Devamı


Hakkımızda


TEKNOSİM MÜHENDİSLİK Elektronik Güvenlik Sistemleri konularında uzman m&u...
Devamı
Teknosim Mühendislik
0 224 452 10 40 (pbx)
Beşevler mah. Güneş cad. Teknosim iş mrk. No:1 Nilüfer - BURSA

Bugün:39 

Tekil:29116 

Aylık:160  

Toplam Ziyaret:1300557 

www.teknosim.com.tr © 2021