KURUMSAL


TEKNOSİM MÜHENDİSLİK Elektronik Güvenlik Sistemleri konularında uzman mühendis ve teknik personeli ile Bursa ve çevre illerde
15 yıldır hizmet vermektedir.
Mülkiyeti TEKNOSİM MÜHENDİSLİK üzerine kayıtlı 4 katlı (teknik servis katı - eğitim solon katı - showrom katı - idari katı) iş merkezinde faaliyetlerini sürdürmektedir.
15. hizmet yılında Tüm kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak güvenlik kavramına güvenle yaklaşmanız için çalışan deneyimli ve her konuda sizlere hizmet vermeye hazır kadrosu ile hizmete hazırdır.
Hizmet verdiği konularda, güvenirliğini yaptığı işlerle ispatlamış olan TEKNOSİM MÜHENDİSLİK geçmişten geleceğe taşıdığı birikimlerini sunmanın haklı gururunu taşır.
15 yıldır sektöründe faaliyet gösteren TEKNOSİM MÜHENDİSLİK kuruluşundan itibaren hızlı bir gelişme göstermiş, geçmişten gelen tecrübesi, dinamik kadrosu, referansları ve memnun müşterileri ile Elektronik Güvenlik Sektörünün önde gelen proje Taahhüt firmalarından biri olmuştur.
TEKNOSİM MÜHENDİSLİK ileri teknoloji ve yoğun mühendislik bilgisi isteyen Bursa ve çevre illerde örnek teşkil eden pek çok entegre güvenlik sistemine imza atmıştır.
Keşif, projelendirme, montaj devreye alma hizmetleri ile faaliyeti içinde bulunduğumuz konular aşağıda konu başlıkları ile özetlendirilmiştir.
TEKNOSİM MÜHENDİSLİK; Kamera Güvenlik, Otomatik Gazlı Yangın Söndürme,Yangın, Algılama ve İhbar Sistemleri konularında  ücretsiz keşif, proje danışmanlığı, ürün, sistem ve proje tesisi, çözüm ortaklığı, satış sonrası teknik servis hizmetleri vermektir.
Teknosim Mühendislik
0 224 452 10 40 (pbx)
Beşevler mah. Güneş cad. Teknosim iş mrk. No:1 Nilüfer - BURSA

Bugün:24 

Tekil:27682 

Aylık:314  

Toplam Ziyaret:1289351 

www.teknosim.com.tr © 2021